Išskirtinės suknelės iš aukštos kokybės audinių.

Išskirtinės suknelės iš aukštos kokybės audinių.

Sąlygos ir taisyklės

PIRKIMO TAISYKLĖS

  1. Bendrosios nuostatos

1.1. Ši pirkimo – pardavimo sutartis nustato MB Istiliaus (toliau – Pardavėjas) ir pirkėjo (toliau – Pirkėjas) bendras tarpusavio teises, pareigas ir atsakomybę įsigyjant prekes elektroninėje parduotuvėje „www.onedress.lt“.

  1. Pirkimo – pardavimo sutarties sudarymas.

2.1. Pirkėjas, išsirinkęs jam siūlomas prekes, suformuoja užsakymų krepšelį.

2.2. Suformavęs prekių krepšelį Pirkėjas suveda būtinus duomenis užsakymo vykdymui (vardas, pavardė, telefonas, pristatymo adresas, elektroninio pašto adresas ir kt.).

2.3. Sutartis laikoma sudaryta nuo to momento, kai pirkėjas paspaudžia mygtuką „Patvirtinti užsakymą”.

  1. Apmokėjimas ir pristatymas.

3.1. Pirkėjas už užsakytas prekes įsipareigoja sumokėti per dvi darbo dienas, Pardavėjo pasiūlyta apmokėjimo forma. Jeigu Pirkėjas per nustatytą terminą nesumoka už užsakytas prekes, laikoma, kad Pirkėjas atsisako vykdyti sutartį, todėl Pardavėjas turi teisę sustabdyti užsakymo vykdymą.

3.2. Pardavėjas išsiunčia Pirkėjo užsakytas prekes nurodytu adresu per 1-3 darbo dienas nuo prekių apmokėjimo gavimo dienos.

  1. Prekių grąžinimas/keitimas.

4.1. Visas prekes (išskyrus pėdkelnes, kojinaites ir daugkartines medvilnės kaukes) galite grąžinti arba pakeisti per 14 kalendorinių dienų nuo prekių gavimo dienos.

4.2. Prekių pakeitimas ir grąžinimas galimi tik tuomet, jeigu prekės nebuvo naudojamos, nesugadintos, išsaugotos jų vartojamosios savybės bei nepraradusios prekinės išvaizdos ir pirkėjas turi įrodymus, patvirtinančius, kad jis prekes pirko iš to pardavėjo. Prekės ar jos pakuotės išvaizdos pakeitimai, kurie buvo būtini norint apžiūrėti prekę, nelaikomi esminiais prekės išvaizdos pakeitimais.

4.3. Visas www.onedress.lt pirktas prekes (išskyrus pėdkelnes, kojinaites ir daugkartines medvilnės kaukes) galite nemokamai grąžinti/pakeisti 2 būdais:

4.3.1. Nemokamai grąžinti į OneDress fizines parduotuves Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje.

4.3.2. Nemokamai grąžinti LPexpress terminalais – tokiu atveju, reikia parašyti el. paštu info@onedress.lt, nurodyti savo vardą pavardę, užsakymo numerį ir norimą grąžinti prekę. Gavę jūsų laišką, per 1-3 darbo dienas atsiųsime jums grąžinamos siuntos numerį, būtinai siuntai įdėti į LPexpress terminalą.

4.4. Jei Pirkėjas nusprendžia prekę grąžinti kitais būdais nei nurodyti 4.3 punkte, šiuo atveju grąžinimo išlaidas padengia pats Pirkėjas ir jos yra negrąžinamos.

4.5. Gavus grąžintą prekę/-es, pinigai Pirkėjui grąžinami per 7-14 dienų po prekės/ių gavimo.

4.5. Išlaidos už prekės/-ių pristatymą, pirkėjui nėra grąžinamos.

4.6. Jei norite prekę/-es pakeisti į kitą dydį, ar modelį, pakeistą prekę/-es pirkėjui išsiunčiame nemokamai.

  1. Prekių kokybė, garantijos.

5.1. „www.onedress.lt“internetinėje parduotuvėje parduodamos prekės būtini duomenys nurodomi prekės aprašyme.

5.2.Pardavėjas neatsako už tai, kad „www.onedress.lt“ internetinėje parduotuvėje esančios prekės spalva, forma ar kiti parametrai gali neatitikti realaus prekių dydžio, formų ir spalvos dėl Pirkėjo naudojamo kompiuterio ar kito įrenginio ekrano ypatybių.

  1. Baigiamosios nuostatos.

6.1.Visi nesutarimai kilę tarp Pirkėjo ir Pardavėjo, sprendžiami derybų būdu. Šalims nepavykus

susitarti, nesutarimai sprendžiami LR teisės aktų nustatyta tvarka.

OneDress